7.10.2017 rok Premiera Musicalu „Piloci” w Teatrze Muzycznym ROMA

Za nami niezwykle emocjonujący weekend! W sobotę, 7 października 2017 roku odbyła się od dawna wyczekiwana premiera musicalu „Piloci”. Czerwony dywan, błysk fleszy, znamienici goście, a przede wszystkim doskonałe przedstawienie, które zostało przyjęte gorącymi brawami i owacją na stojąco! Nasz zespół obsługi widowni dosłownie tonął w kwiatach wychodząc na scenę w finale przedstawienia.

Wydarzenie od początku zapowiadało się fantastycznie, choć oczywiście premierowemu przedstawieniu towarzyszył też pewien stres. Widownia jednak od początku reagowała bardzo gorąco i entuzjastycznie. Były chwile wzruszeń, dużo zabawnych momentów, a nawet wybuchowe niespodzianki. Gromkie brawa rozlegały się niemal po każdej scenie. Publiczność znakomicie przyjmowała wszystkie elementy inscenizacji: muzykę, kreacje wokalne i aktorskie, choreografię, scenografię i kostiumy, a także poruszające animacje na ogromnych ekranach LED.

Już na kilka godzin wcześniej premierowa atmosfera ogarnęła bileterów. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik: zaproszenia, listy gości, nienaganny wygląd i uśmiech pracowników Torre Eventi. Każdy z nas nie mógł doczekać się momentu rozpoczęcia pracy. Taka premiera zdarza się raz na dwa lata! Każdy chce być częścią tego wielkiego wydarzenia! Udało się! Na Nasz zespół obsługi widowni można liczyć w każdej sytuacji.