o nas

Torre Eventi posiada bogate doświadczenie i dedykowany zespół do obsługi spektakli skierowanych do osób dorosłych, jak również dla najmłodszego widza.

Torre Eventi

Torre Eventi to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, świadcząca dedykowane usługi w zakresie profesjonalnej obsługi widowni i szatni teatralnych. Od wielu lat współpracujemy z największymi instytucjami kultury w Warszawie, zapewniając najwyższy poziom obsługi widowni. Każdego dnia  zespół młodych, energicznych osób dba by tysiące gości na kilkunastu scenach Warszawskich teatrów mogło cieszyć się obsługą na światowym poziomie. Obsługa widowni to nasza pasja, w którą wkładamy całe nasze serce i 100% zaangażowania, dbając o najmniejsze szczegóły. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja każdego widza.

Torre Eventi to synonim profesjonalizmu, odpowiedzialności i kreatywności. Nasz zespół wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, kreatywnością i indywidulanym podejściem do każdego gościa teatru. Nie ma dla nas sytuacji nie do rozwiązania. Do naszych atutów należą również znajomość języków obcych, nienaganna prezencja, pozytywna energia oraz szybko i trafne decyzje.

Współpracujących instytucji kultury

Doświadczonych pracowników

Widzów obsługiwanych codziennie

zadowolonych Klientów

Załoga Torre Eventi

Od samego początku naszym najcenniejszym aktywem są nasi pracownicy. To oni są sercem i duszą Torre Eventi. Co roku inwestujemy i podnosimy ich kwalifikacje m.in. w zakresie współpracy z widzami z niepełnosprawnościami, aktywnej sprzedaży, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Komfort widzów jest dla nas najważniejszy.

Codziennie dążymy do perfekcji wyznaczając nowe standardy jakości obsługi widowni.

Nasza oferta opiera się na usługach concierge w zakresie kompleksowej obsługi widowni i szatni w instytucjach kultury. Obsługujemy spektakle teatralne, koncerty, konferencje, festiwale, kongresy i inne wydarzenia kulturalne.

Historia Torre Eventi

Torre Eventi specjalizuje się w usłudze obsługi widowni i szatni teatralnych. Z powodzeniem współpracujemy z największymi teatrami w Warszawie już ponad od 12 lat.

Początki działalności sięgają 2007 kiedy rozpoczęłam pracę w Teatrze Muzycznym ROMA na stanowisku bileterki. Od samego początku fascynowało mnie, że pełnie niezwykle ważną rolę i mam bezpośredni wpływ na satysfakcję i zadowolenie widza. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy jak ważną rolę pełni obsługa widowni w teatralnym świecie. Każdy członek zespołu bileterskiego ma bezpośredni kontakt z widzami i to bardzo często decyduje o wrażeniach oraz odbiorze całej wizyty w teatrze.

Po kilku miesiącach mojej przygody na stanowisko bileterki zostałam kierownikiem obsługi widowni, co wiązało się z większą odpowiedzialnością. Kierowanie zespołem na największej warszawskiej scenie musicalowej (ponad 960 miejsc) pozwoliło mi zdobyć cenne doświadczenie i zgłębić aspekty pracy w zakresie obsługi widowni i współpracy z klientem. Będąc częsty gościem różnych teatrów w całej Polsce dostrzegłam zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi obsługi widowni i szatni ze strony zarówno innych instytucji kultury jak i organizatorów wydarzeń kulturalnych, koncertów itp. w obiektach artystycznych. Wtedy też zdecydowałam się stworzyć własną firmę, która będzie specjalizować się w obsłudze widowni na najwyższym poziomie i będzie dążyć do tego by każdy widz czuł, że jest traktowany szczególnie.

Od 2012, już jako Torre Eventi, razem z młodym i entuzjastycznym zespołem codziennie dbamy by tysiące widzów, uczestników koncertów oraz imprez kulturalnych mogło powiedzieć, że to najlepsza obsługa jaką kiedykolwiek spotkali.

Z roku na rok poszerza się zarówno grono instytucji, firm i przyjaciół ze świata kultury, jak i  nasza oferta usług, którą rozwijamy i dopasowujemy do naszych partnerów i ich klientów. Elastyczne podejście do współpracy w zakresie obsługi widowni pozwala nam stać się pionierem i wyznaczać nowe trendy w tej dziedzinie, co spotyka się z uznaniem nie tylko samych partnerów ale przede wszystkim widzów i gości – bo to oni są najważniejsi.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Agata Wróblewska   

Kontakt

Torre Eventi

Agata Wróblewska

Tel. 600 050 064

E-mai: kontakt@obslugawidowni.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda

7 + 8 =