opinie

Chciałbym wyrazić olbrzymie podziękowania dla Państwa pracowników za pomoc, pełen profesjonalizm, chęć niesienia pomocy. Winszuję takich pracowników.

W dniu 30.12.2017 roku o godzinie 15-tej wraz z żoną mieliśmy przyjemność oglądać musical “Piloci”.

[…]

Chciałabym na ręce dyrektora teatru Roma złożyć serdeczne podziękowania dla pracowników za pomoc. Tak miłych, uczynnych i w pełni profesjonalnych pracowników życzyłbym każdej firmie. Było nam z żoną bardzo miło gościć u Państwa. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem samego spektaklu – wspaniały, niesamowity, dopracowany w każdym calu. Od wielu lat przychodzimy do Państwa. Ostatnio na “Mamma Mia!”, wcześniej “Upiór w operze”, “Crazy for you” i inne. Również bilety na spektakle do Państwa teatru prezentujemy bliskim, uważamy bowiem, że dla tak przygotowanych musicali warto poświęcić trochę grosza.

Niemniej jednak największe wrażenie w dniu wczorajszym – podczas pobytu w teatrze Roma -zrobiła na mnie i na mojej żonie zwykła ludzka życzliwość i pełen profesjonalizm pracowników obsługi teatru. Bardzo, bardzo dziękuję. Ukłony dla pracowników i dyrekcji. Z pewnością będę polecał znajomym i rodzinie ten teatr.

Pan Dariusz R.

Witam,

Nazywam się Andrzej […] i byłem klientem Waszego teatru piątek 22.01.

Chciałem pochwalić jednego z Waszych pracowników. Ten młody mężczyzna, przedstawił mi się jako Michał. Nazwiska nie pamiętam. Przyszedłem do teatru z kontuzją kolana. Wasz pracownik zaproponował mi wygodniejsze miejsce, pytał o moje samopoczucie, dał dostęp do łazienki. Słowem, bym bardzo miły i profesjonalny.

Na pewno nie raz jeszcze będę klientem Waszego teatru po tak miłym zaskoczeniu. Gratuluję świetnego spektaklu i życzę kolejnych sukcesów.

Pan Andrzej K.

Miła obsługa i ciekawy repertuar.

Pan Jan M.

Świetni aktorzy, dobrze napisane sztuki i miła obsługa…

Pani Anna K.

Przedstawienie cudowne obsługa teatru uprzejma i pomocna.

Pan Sławek B.

… Inteligentny dowcip daje dużo pozytywnej energii. Teatr z dobrym repertuarem, świetna obsada, i bardzo pomocną obsługą. Polecam

Pan Czarek B.

Witam!

Dziękuję za informację i za zajęcie się moją osobą podczas mojego niedawnego pobytu w Państwa Teatrze ROMA.

Nie wszędzie są tak komfortowe warunki dla osób niepełnosprawnych.

Młody Człowiek, który przyszedł po zgłoszeniu mojej obecności na wózku inwalidzkim, był bardzo sympatyczny, za co dziękuję temu Panu również za Pani pośrednictwem.

Koncert był piękny, a atmosfera teatru wspaniała.

Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam,

Pani Grażyna K.

 

Musical PILOCI bardzo mile mnie zaskoczył. Scenografia w każdej scenie dopracowana  […] Bardzo zaskakujące rozwiązania techniczne tylko dodają smaczku.
Śpiewy, balet, wszystko na najwyższym poziomie. To trzeba zobaczyć!
Obsługa szatni po spektaklu – chapeau-bas! Tak uwijającej się obsługi dawno nie widziałem.

Michał Ś.

Sztuka zawsze na wysokim poziomie. Pracownicy mili i eleganccy…

Michał Ś.

Klimatyczny i z dobrym repertuarem. Uprzejma obsługa gratis.

Pan Kamil B.

Wspaniały teatr zabytkowe wnętrza przyjazny personel.

Pani Katarzyna

Dobry repertuar, mila obsługa.

Pani Natalia S.

Byłem na “Kolacji dla głupca” – rewelacyjna gra aktorska – prawdziwie śmieszne przedstawienie. Polecam! […] Jest dobrze zaopatrzony barek i sprawnie wydająca szatnia. Dla ludzi z wejściówkami nie ma krzesełek ani poduszek – muszą stać – ale miłe panie w miarę możliwości pomagają znaleźć wolne miejsce. Obsługa sali rewelacyjna.

Pan Marek G.

Kontakt

Torre Eventi

Agata Wróblewska

Tel. 600 050 064

E-mai: kontakt@obslugawidowni.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda

3 + 6 =