Referencje

Z usług firmy Torre Eventi Agata Wróblewska korzystamy  od 1 lutego 2012 r. Usługa wykonywana jest profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami umowy. Zatrudnieni pracownicy wykazują się wysoką kulturą, kwalifikacjami, nienaganną prezencją, dyscypliną oraz umiejętnością współpracy z publicznością.

Rekomendujemy firmę Torre Eventi Agata Wróblewska jako rzetelną, posiadająca praktyczne umiejętności w branży teatralnej, mogąca sprostać realizacji wielu zadań o bardzo wysokim stopniu trudności oraz spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy. Polecamy firmę Torre Eventi jako wiarygodnego i godnego zaufania Wykonawcę, który traktuje swoje zobowiązania z najwyższą starannością.

Dyrektor Wojciech Kępczyński

Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie

W oparciu o dotychczasową, długoletnią współpracę możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Torre Eventi jako firmę świadczącą usługi na najwyższym poziomie.

Zastępca Dyrektora Ewa Pawlak

Teatr Lalek Guliwer w Warszawie

Pracownicy firmy wyróżniali się sumiennością, terminowością, dbałością o szczegóły oraz umiejętnością szybkiego podejmowania stosownych decyzji. Powierzone  zadania wykonywali z należytym zaangażowaniem, systematycznie i dokładnie. Pracownicy firmy wykazywali się profesjonalizmem, wysoką kulturą, rzetelnością i wszelka pomocą w trakcie obsługi o widowni podczas organizowanych przez nas koncertów.

Po wielu koncertach realizowanych przez nas […] otrzymaliśmy od naszych klientów wiele pozytywnych opinii o profesjonalizmie i klasie obsługi widowni.

Dyrektor Janusz Orczykowski

LIVE CONCERT

Pani Agata jest osobą, która kocha swoją pracę i oddaje się jej z pełnym zaangażowaniem. Profesjonalnie reprezentuje firmę. Na każde zapytanie zawsze udzieli wyczerpującej informacji, jak również posłużyć cenną radą, wynikającą z jej długoletniego doświadczenia w branży.

Pani Agata jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i otwarta na wyzwania. Z całą odpowiedzialnością Agencja Artystyczna ESKANDER można polecić pracę z Panią Agatą każdemu organizatorowi, dla którego wysoka jakość obsługi klienta oraz staranność wykonania zleconych zadań jest priorytetem.

Krzysztof Grzegocki

ESKANDER

Z wydarzeniem artystycznym zaprezentowanym na scenie doskonale współgrało kulturalne zachowanie oraz nienaganna prezencja osób zajmujących się gośćmi zaproszonymi przez Fundację, a także pozostałymi widzami.

Współpraca przebiegała pomyślnie, a TORRE EVENTI wywiązała się w pełni ze zobowiązań przykładając dużo staranności do powierzonej pracy.

Dyrektor Biura Fundacji Barbara Radziszewska

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej

Spotkaliśmy się z fachowym zespołem; każda nasza prośba, co więcej – każda modyfikacja związana z potrzebami naszej Agencji – spotkała się z absolutną akceptacją i była realizowana natychmiastowo.

Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem w trakcie prac nad zorganizowaniem imprezy oraz wysoką kulturą, rzetelnością, uśmiechem i wszelką pomocą w trakcie obsługi przedstawień.

Po spektaklach otrzymaliśmy także wiele pochlebnych opinii o formie i klasie obsługi widowni od opiekunów grup a także dyrektorów Placówek Oświatowych, biorących udział w  naszej imprezie.

Dyrektor Naczelny i Programowy Dariusz Liput

Krakowska Agencja Artystyczna

Firma Torre Eventi powierzona pracę wykonała z dużym zaangażowaniem i należytą starannością, zgodnie z oczekiwaniami. Na podkreślenie zasługuje rzetelna i miła obsługa pracowników firmy.

Kierownik Informacji i Promocji Anna Grabowska

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Współpracująca z nami firma Torre Eventi udowodniła, że jest sprawdzonym i rzetelnym partnerem podczas obsługi wydarzeń. Współpracę z Torre Eventi możemy polecić jako partnera godnego zaufania.

Dyrektor Gastronomii Dominik Chrapek

Double Tree by Hilton Łódź

Torre Eventi podczas obsługi stwarza poczucie bezpieczeństwa a zespół pracowników wykazuje się fachowością i kulturą osobistą, obsługa widowni prowadzona na wysokim poziomie. Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz zespołowość zasługuje na słowa uznania.

Paweł Podgórski

WARSZTATOWA AKADEMIA MUSICALOWA

Usługa wykonywana jest na wysokim poziomie zarówno od strony jakości, jak również terminowości realizowanych zleceń. Wysoko wykwalifikowany personel zapewnia sprawną obsługę przebiegającą w przyjaznej atmosferze docenianą przez widzów i pracowników teatru.

 

Teatr Ochoty w Warszawie

Udzielam wszelkich rekomendacji firmie Torre Eventi Agata Wróblewska jako rzetelnej, dysponującej pracownikami o wysokim poziomie wiedzy organizacyjnej, posiadającą praktyczne umiejętności w branży teatralnej, mogącej spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.

Agnieszka Rogowska-Micek

Manager Wydarzeń Artystycznych organizowanych w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach

 

Osoby obsługujące szatnie i widownie znają swoje obowiązki i cechuje je profesjonalizm w obsłudze widza. Właściciel firmy oraz zatrudnieni przez niego pracownicy dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w prace teatru.

Współpraca kierownictwa teatru i organizatorów i imprez zewnętrznych układa się bez zastrzeżeń.

Hanna Wagner

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie

Powierzone zadanie pracownicy Torre Eventi wykonali z pełnym zaangażowaniem, współpracując zarówno ze Stołeczną Estradą, jako organizatorem Festiwalu, jak z zatrudnionymi podwykonawcami oraz innym służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i porządek na koncertach festiwalowych.

Dyrektor Andrzej Matusiak

Stołeczna Estrada

Profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność pracowników pozwoliły stworzyć atmosferę pracy spełniającą wszystkie nasze oczekiwania.

Kierownik LZA „PROMNI” Radosław Puszyło

Ludowy Zespół Artystyczny PROMNI

Firma Torre Eventi zapewniła skuteczną, kulturalną obsługę na najwyższym poziomie, za co jesteśmy wdzięczni.

Na szczegółowe wyróżnienie zasługuje zdecydowanie, i odpowiedzialność pracowników jak również wzorowa organizacja i praca zespołowa. Dzięki profesjonalnemu podejściu do świadczonej usługi, całość uczestników imprezy była pod pełna kontrolą.

Dyrektor Jerzy Grazda

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LUX”

Caritas Polska jest w pełni zadowolona z usług firmy Torre Eventi. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z firmą.

Zastępca Dyrektora Ks. Marcin Brzeziński

Caritas Polska

Tak wykonana usługa odznaczała się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem i obsługą widowni.

Jak najbardziej polecamy firmę Torre Eventi jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Dyrektor Biura Promocji i Organizacji Sprzedaży Iwona Król

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Wszystko było zawsze dokładnie przygotowane i perfekcyjnie dopięte „na ostatni guzik”.

Andrzej Zasępa

Ośrodek Organizacji Rozwoju „DENAR”

Jesteśmy przekonani, że możemy polecić firmę Torre Eventi jako solidnego rzetelnego partnera gdyż sami wysoko oceniamy jakość świadczonych przez nią usług.

Prezes Zarządu Henryk Marczewski

Wagart

Nasza współpraca przy produkcjach Festiwalu Tańca SPONTAN przebiegała wzorowo, byliśmy zadowoleni…

Dyrektor Anna Michalak Pawłowska

Dorożkarnia. Ośrodek Działań Artystycznych Dla Dzieci i Młodzieży

Z pewnością do sukcesu imprezy […] przyczyniła się także kompleksowa obsługa eventu, w tym również obsługa widowni, za którą odpowiedzialna była firma Torre Eventi.

Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione.

Marketing & PR Manager Aleksandra Krawsz

Kinnarps Polska Sp. Z o.o.

Kontakt

Torre Eventi

Agata Wróblewska

Tel. 600 050 064

E-mai: kontakt@obslugawidowni.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda

10 + 9 =